Loading color scheme

Polityka Prywatności

CO TO JEST RODO?

RODO to zasady ochrony danych osobowych konsumenta, które określa rozporządzenie Unii Europejskiej: „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”. Nowym przepisy pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo oraz daje możliwość nam wszystkim na większą kontrolę nad swoimi danymi i lepszą ich ochronę. Warto znać swoje prawa i zasady, na podstawie których różne podmioty i instytucje – w tym my – mogą przetwarzać dane osobowe.

Firma Zakład Ogólnobudowlany Wojciech Fila zbiera twoje dane osobowe w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach. Przetwarza twoje dane zgodnie z prawem, rzetelnie i w sposób przejrzysty. Ogranicza ilość zbieranych danych osobowych do niezbędnych. Dokłada starań żeby Twoje dane były prawidłowe. Przechowuje twoje dane osobowe w okresie nie dłuższym niż niezbędny do realizacji celów związanych z obsługą klienta i procesu wykonywania usług. Zapewnia integralność i poufność twoich danych. Wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Nie przetwarza twoich danych osobowych w sposób zautomatyzowany.

Aby zapoznać się z Polityka prywatności i ochrona danych osobowych konsumenta, proszę otworzyć plik w formacie PDF dostępny tutaj:

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych konsumenta.pdf

Kontakt e-mail: wojtek[@]fila.wroclaw.pl